Szkolenie

Strona głównaSzkolenie
null
Szkolenie od podstaw
Wyczynowe oraz rekreacyjne
null
Szkolenie grupy
Wyselekcjonowanych zawodników

Zapraszam do współpracy

Proponuję udział w moich treningach zarówno osobom, które zaczynają swoją przygodę z judo i traktują ten sport jako alternatywę do codziennego życia lub też myślą o karierze wyczynowego sportowca, bądź uprawiają judo i potrzebują pomocy w wypracowaniu metody do osiągnięcia sukcesu.

Osobom chcącym uprawiać judo jako sport wykwalifikowany oferuję szkolenie i naukę technik i metod judo z wykorzystaniem tej wiedzy podczas walk turniejowych. Zdobycie określonych umiejętności otworzy Ci drogę do udziału we współzawodnictwie sportowym, zakończonym mistrzostwem na poszczególnych etapach rozwoju (zależnie od kategorii wiekowej), jeśli tylko będziesz potrafił prawidłowo wykorzystać wiedzę zdobytą na moich treningach.

Osobom traktującym sport w sposób amatorski proponuję  naukę właściwego wykorzystania technik judo w życiu codziennym i pokazuję judo jako pomysł na dobrą zabawę. Oprócz tego podpowiadam, jak z codziennych treningów czerpać najwyższe korzyści dla swojego ciała.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych, zapewniając najwyższy poziom szkolenia JUDO.

SZKOLENIE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

KAŻDY JEST DIAMENTEM

JEST TYLKO JEDEN WARUNEK…

Każdy jest diamentem, a ja taki diament potrafię oszlifować. Jest tylko jeden warunek. Jeśli się do mnie zgłaszasz, musisz być przekonany o tym, że chcesz osiągnąć ogromny sukces. Musisz być gotowy na pracę z pełnym zaangażowaniem.

NA DRODZE DO SUKCESU

STOJĄ INNE, MNIEJSZE CELE…

Na drodze do sukcesu stoją inne, mniejsze cele, które należy osiągnąć, aby spełnić największe marzenie. Samemu trudno dostrzec te pośrednie kroki. Zawodnikom, z którymi pracuję, by wspólnymi siłami osiągnąć sukces, pomagam wyznaczać i realizować takie założenia.

SZKOLENIE ZWYCIĘZCÓW

NIE JEST PRACĄ

Szkolenie zwycięzców nie jest pracą. To pasja, która rośnie z każdym dniem. Nie ma minuty, w której nie myślałbym o judo. Spotkania na macie są tylko częścią moich trenerskich działań. Oprócz nich oglądam i analizuję walki z całego świata, słucham ludzi mądrzejszych ode mnie bogatszych o inne doświadczenia. Zbieram słowa i obrazy i układam z nich własne puzzle – gotowe wzory na sukces moich zawodników.

ZAWSZE MOŻNA

SIĘGNĄĆ PO WIĘCEJ

Odpowiednia reakcja na sukces jest tak samo ważna jak znoszenie porażek. Dbam o to, aby zwycięstwa dodawały moim podopiecznym mocy i zwiększały ich motywację do dalszej pracy nad udoskonalaniem siebie. Świat z każdym dniem idzie do przodu i należy o tym pamiętać. Zawsze można sięgnąć po więcej.

image
http://zbigniewpacholczyk.pl/wp-content/themes/hazel/
http://zbigniewpacholczyk.pl/
#d8d8d8
style1
paged
Loading posts...
/home/borkan/domains/zbigniewpacholczyk.pl/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
on
on
on